www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 203 napja lejárt

A CLH Hűtés- és Klímatechnikai Kft. a szektor egyik vezető generál épületgépészeti vállalata.

Munkatársat keresünk, Nyugat-Magyarország, Dél-Magyarország, Kelet-Magyarország, valamint Budapest és térsége régiókba,

TERÜLETI KÉPVISELŐI

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Lakossági és ipari klímaberendezések értékesítése az adott régióban;
  • Új értékesítési csatornák fejlesztése;
  • Új potenciális partnerek és projektek felkutatása, megvalósítása;
  • Meglévő és új partnerek rendszeres, szervezett látogatása;
  • Területi régióra vonatkozó értékesítési terv elérése és túlteljesítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, erős műszaki beállítottsággal;
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • Számítástechnikai- és vállalatirányítási rendszer ismeretek;
  • Erős üzleti és kereskedői szemlélet;
  • Ügyfélközpontúság, nagy teherbírás, kiváló problémamegoldó készség;
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol, illetve francia nyelvismeret;
  • Erős műszaki véna.

Amit kínálunk:

  • Alapbér + versenyképes fizetés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

Munkavégzés helye:

  • Budapest és térsége;
  • Nyugat-Magyarország;
  • Dél-Magyarország;
  • Kelet-Magyarország;

Fényképes szakmai magyar-és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mailcímre várjuk.