www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 271 napja lejárt

A Mi sikerünk az Ön jövője!

  A Kaisergarten Nier Kft, a Nier Fine Wines cégcsoport egyik leányvállalata, amely a nemzetközi versenyszférában a legkiemelkedőbb borkereskedő cégek közé tartozik a privát ügyfelek körében.

 Területi képviselőt

 keresünk országosan.

Területi képviselő feladata:

  • Meglévő ügyfeleinkkel történő kapcsolattartás, teljes körű tanácsadás a borok világában, személyesen, szállodakóstolókon, kereskedelmi rendezvények keretein belül, vagy otthonukban.
  • Aktív, új ügyfelek felkutatása.
  • Törzsvevőinkkel való kapcsolattartás, tanácsadás egy adott területen.
  • Direkt értékesítés

Követelményeink:

  • Magabiztos, jó megjelenés
  • Nyitottság, tanulási szándék, magas együttműködési készség.
  • Saját személygépjármű

Amit kínálunk:

  • Folyamatos belső továbbképzési lehetőségek.
  • Magas kereseti lehetőség, teljesítménytől függően

 Változtatni akar karrierjében? Mi várjuk Önt!

A munkakör betöltéséhez nem feltétel, de előnyt jelent:

  • az értékesítési tapasztalat,
  • vállalkozói státusz ,
  • számlaképesség,
  • a borértékesítésben való  jártasság,
  • hasonló borkereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat.

Felkeltettük érdeklődését? Akkor küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...