www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Ismered a hazai papír-irodaszer piacot?
Szeretnél csatlakozni egy olyan céghez, ami
eredményes múltat és jövőt jelent a szakmában?

A Vectra-Line Plus Kft. felvételt hirdet
TERÜLETI KÉPVISELŐ munkakörben;
munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete,
terület: cég- irodaellátás
Te vagy az ideális jelőlt, ha:

  • rendelkezel területi képviselői tapasztalattal,
  • ehhez a szakmához tartozó kapcsolataid vannak,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • felhasználói szinten kezeled a számítógépet,

Feltétel, hogy jártas legyél új partnerek szerzésében!
Legfontosabb feladatai a munkakörnek:

  • vevőkör bővítése, új ügyfelek szerzése,
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,

Nálunk kemény munka és konkurenciaharc vár Rád!
Kitartásodért,
szorgalmadért, eredményeidért cserébe,
stabil hátteret,
hosszú távú munkát, erkölcsi és anyagi
elismerést biztosítunk.
Ha elhiszed azt, hogy a nehéz
gazdasági körülmények ellenére
lehet fejlődni és piacot
szerezni, akkor várjuk jelentkezésed a lenti

e-mail címre!                              Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő