www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 150 napja lejárt

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén  közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Zala,Vas és Győr-Moson-Sopron megye területére keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, ügyféllátogatások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás kiemelt ügyfeleinkkel magyar és idegen nyelven
  • Aktív közreműködés a szolgáltatások minőségi szintjének  megtartásában
  • A látogatási terv és az előírt forgalom teljesítése
  • Ügyfél statisztikák, riportok készítése
  • Prezentációk összeállítása

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • szakirányú, felsőfokú végzettség
  • legalább 2 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • rugalmas, önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélközpontúság
  • magasszintű kommunikációs és tárgyalástechnikai tudás

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • integrált rendszerekben szerzett tapasztalat
  • fogékonyság, érdeklődés az új feladatok iránt

Amit kínálunk:

  • stabil nemzetközi háttér
  • vonzó béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • jó munkahelyi légkör
  • munkavégzés egy nemzetközi csapatban

Munkavégzés helye:
    Nyugat-Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2016.08.20.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő