www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 216 napja lejárt

A HUMINISZ Kft. a környezetbarát, mégis hatékony és versenyképes, kiváló ár/érték aránnyal rendelkező KONDISOL növénykondicionálók, valamint SOLVITIS lombtrágyák gyártója és forgalmazója.

A dinamikusan fejlődő vállalkozásunk értékesítési csapatának bővítési céljából alkalmazotti munkakörbe

Területi képviselőt

keres

Északnyugat-Magyarországra

Feladatok:

  • Cégünk termékeinek és technológiáinak értékesítése gazdálkodók részére, valamint új kapcsolatok létesítése
  • személyes kapcsolattartás meglevő partnereinkkel
  • termékek forgalmazásának koordinálása
  • a látogatott termelői kör folyamatos bővítése

Elvárások:

  • 3 év értékesítési tapasztalat az agrár-input kereskedelem területén
  • agrármérnöki / növényvédelmi szakmérnöki végzettség
  • eredményorientált hozzáállás
  • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség, problémamegoldó készség
  • magabiztos prezentációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix és bónusz rendszerű jövedelem
  • vállalati autó a munkakör ellátásához
  • munkavégzéshez szükséges technikai eszközök
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikusan fejlődő környezet
  • fiatalos, motivált csapat
Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő