www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 230 napja lejárt

Elvárások:

  • Min. 2-3 éves szolgáltatás értékesítési és/vagy területi képviselői tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítés-orientált, önálló munkára képes, nyitott személyiség; kiváló kommunikációs képesség
  • Monotonitástűrő képesség, adminisztrációs készség
  • B típusú vezetői engedély, utazási hajlandóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Aktív angol nyelvtudás
Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony stabil munkáltatói háttérrel
  • Piacvezető, minőségi szolgáltatás értékesítése, sikerélmény egy dinamikusan fejlődő szektorban
  • Jó munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fix alapbér, ezen felül teljesítményalapú, elérhető értékesítési jutalék, Cafeteria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, valamint, vállalati gépjármű, laptop, mobiltelefon.

Feladatok:

  • Pickup csomagpont hálózatának bővítése, új üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Meglévő partnerek dedikált kapcsolattartójaként a felmerülő kérdések kezelése, hatékony üzletmenet kialakítása
  • Rendszeres riportok, statisztikák elkészítése a Marketing Vezető részére, felelősség a teljesítésigazolás folyamatáért.
  • Képzési anyagok elkészítése, partnerek folyamatos képzése (személyes és telefonos).
  • A teljesítési mutatók napi szintű visszamérése és üzleti folyamatok kontrollja.

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését legkésőbb 2016. augusztus 15-ig juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Területi Képviselő pozícióra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol