www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 256 napja lejárt

Beorol HU Kft. - sikeresen működő nemzetközi cég a festékipari kellékanyagok és szerszámok gyártása, importja és forgalmazása területén.
Termékeink minőségének köszönhetően ma már egész Dél-Kelet Európa területén működünk, valamint kiszolgálunkj olyan országokat is, mint: Belgium, Irország, Horvátország, Lengyelország, Hollandia, Izrael, Ausztria.  Magyarországon több, mint két éve vagyunk jelen a leányvállalatunkkal. Szakmai csapatunk bővítéséhez az alábbi pozícióra keresünk munkatársat

 Budapest és környéke

Elvárások:

► Középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)

► Kíváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

► Céltudatosság, önnállóság, nagyfokú mobilitás

► Festékipari kellékanyagok és kézi szerszámok iránti érdeklődés és affinitás
► MS Office ismerete
► Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
► "B" kategóriás vezetői jogosítvány és vezetési gyakorlat

  Kitűnő magyar és angol nyelv ismerete (szerb nyelv előny)

Feladatok:

► A cég termékeinek és szolgáltatásainak a képviselete

► Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel

► Megrendelések felvétele
► Új partnerek felkutatása

► Rendszeres vevőlátogatás (túraterv szerint)

► Szakmai kiálításokon és továbbképzéseken való részvétel

► Versenytársak, piaci információk figyelése

► Aktuális akciók bemutatása

► Jelentések készítése a vezetők számára

Amit kínálunk:

►  Szakmai továbbképzés
►  Terepen történő értékesítés fejlesztése
►  Ösztönző bónusz
►  Egyéb juttatások teljesítmény alapján
►  Előrelépési lehetőség
►  Professzionális feltételek és támogatás a munkavégzéshez

Amit elvárunk a sikeres jelölttől:

► Empátia, türelem, és professzionális kommunikáció az ügyfelek irányában
► Egészséges ambíció és csapatmunkára való készség
► Energikus és kezdeményező készséget
► Megbízhatóságot a munka feladatok végzésében
► Állandó továbbképzésre és tanulásra való készséget

Amennyiben egy nemzetközi szabványok szerint működő cégben szeretnél dolgozni, ha ambiciózus, alapos és szorgalmas vagy, csatlakozz hozzánk és legyél Te is egy sikeres csapat része.

Amennyiben eleget tesz a felsorolt feltételeknek, kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „TERÜLETI KÉPVISELŐ” jeligével a lenti címre juttassa el. A pályázatot 2017. március 30-án zárjuk.

 Csak a pályázott pozíciót feltüntetett anyagokat tudjuk elbírálni.

Beorol Hu Kft
1172 Budapest, Cinkotai út 32,
Magyarország
website: Link megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő