www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 468 napja lejárt

Budaörs és Biatorbágy között található, ipari tisztítógépek kereskedelmével foglalkozó cég
az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat:

Ipari tisztítógépek és takarítóeszközök értékesítésére keresünk munkatársat az ország egész területére.

Követelmények:

  • műszaki végzettség
  • igényes megjelenés
  • kiváló kommunikációs és értékesítői készség
  • önálló munkavégzés
  • jogosítvány

Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

  • 25 éves stabil múlt
  • fiatalos, lendületes csapat
  • értékesítések után kiemelkedő üzletkötői/közvetítői jutalék
  • eredményesség után külföldi utazások
  • folyamatos oktatás
  • munkavégzéshez szükséges ismertető anyag
  • másodállásban is végezhető kiváló kiegészítő kereseti lehetőség

Jelentkezés önéletrajzzal, amit az alábbi e-mail címre várunk!