www.cvonline.hu

Területi képviselő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.08.02.
Hirdetés azonosító: 1053411

Partnerünk, a világ egyik legnagyobb ipari alapanyag- és nyersanyag beszállítója számára keresünk Területi képviselő pozícióba kiváló szakembert Kelet-Magyarországra, főleg Hajdú-Bihar megye és környékére, releváns szakmai tapasztalattal:
A területi képviselő feladata az üzletkötés, illetve a partnerek felé rendszeresen közölni a vállalat árait, üzletkötés feltételeit, piaci információkat, és az adott földrajzi területen lévő gabona termelőkkel, kereskedőkkel kapcsolatot építeni, tartani és folyamatosan fejleszteni.

Feladatok:

- Kereskedelmi ügyletek letárgyalása és megkötése (vétel/eladás) partnerekkel minden termékben
- Szerződések aláírásának nyomon követése
- Szállítások során felmerülő problémák / reklamációk megoldása logisztikával közösen, minőségi reklamációk során eljárás a minőségügyi kézikönyvben leírtak szerint
- Partnerekkel kapcsolattartás
- Kiállításokon, szakmai fórumokon, partnertalálkozókon való részvétel
- Új potenciális partnerek adatainak megszerzése, az adatok felvitele és folyamatos karbantartása az Excel alapú partneradatbázisban
- A vállalat által közölhetőnek tartott információk továbbadása
- Napi árjegyzés partnerek részére
- Információszolgáltatás a kereskedők részére

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség, felsőfokú gazdasági végzettség előny
- Társalgási szintű angol nyelvismeret előny
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Releváns szakmai tapasztalat, hasonló hátterú vállalatnál értékesítésben eltöltött legalább 2 év
- Erős felelősségérzet
- Kezdeményezőkészség használata a vállalati irányelvek és szabályok keretein belül
- Emberekkel való hatékony kommunikálás
- Nyomás alatt is pontos munkavégzés
- Rugalmas alkalmazkodás a változó munkakörnyezethez
- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú szakmai lehetőség
- Stabil hátterű vállalat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján