www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 228 napja lejárt

25 éves múlttal rendelkező, budapesti székhelyű orvostechnikai eszközöket gyártó és forgalmazó vállalkozás

területi képviselő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás és építés a viszonteladó partnerekkel;
  • Ügyfélszerzés, értékesítési csatornák felkutatása
  • Az értékesítési pontok folyamatos látogatása, piaci rések felkutatása;
  • Közreműködés az üzleti tervek kivitelezésében az értékesítés és az árbevétel növelése érdekében;
  • Szakirányú ismeretek folyamatos elsajátítása, frissítése;

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Motivált, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • Stratégiai gondolkodásmód, erős értékesítési szemlélet
  • Tapasztalat az egészségügyi szektorban (előny)

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan fejlődő közeg

Jelentkezés önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címen!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő