www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 476 napja lejárt

A gyógyászati segédeszközök és orvostechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó Replant Csoport számára orvoslátogatói szolgáltatást nyújtó

REPS4MED Kft.

TERÜLETI KÉPVISELŐT

keres Magyarország területére

A feladat:

  • vényköteles gyógyászati segédeszközök szakorvosok,
  • szociális otthonok felé való bemutatása,
  • a látogatott terület adminisztratív és gyakorlati menedzselése.

Követelmények:

  • felsőfokú egészségügyi végzettség (pl. eü. főiskola),
  • értékesítés területén szerzett gyakorlat,
  • kiemelkedően jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • határozott fellépés,
  • jó szervező- és problémamegoldó készség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • gépjármű-vezetői engedély (B típusú),
  • és gépjármű vezetési gyakorlat.

Amit ajánlunk:

  • kiváló munkakörnyezet,
  • fiatal, lendületes csapat,
  • megegyezés szerinti fizetés.

Fényképes szakmai önéletrajzát valamint fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét várjuk a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő