www.cvonline.hu

Területi képviselő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1037962

Partnercégünk több mint száz éves sörfőzési tapasztalattal rendelkezik, valamint nemzetközileg elismert márkái révén a magyar piac meghatározó szereplője. pozícióba munkatársakat keresünk
Feladatok:
  • Független partnerekkel történő kapcsolattartás
  • A területére meghatározott újonnan debütáló termékek kreatív értékesítése
  • Partnerek rendeléseinek fogadása, kezelése
  • Munkakörhöz kapcsolódó teljes körű adminisztráció ellátása
  • Munkaterületek folyamatos látogatása

Elvárások:
  • Értékesítői vagy képviselői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, eredményorientált gondolkodás, értékesítői véna
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
  • Saját gépjármű
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Határozott, agilis, proaktív személyiség
  • Jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Fix fizetést + jutalékot
  • Utazási költségtérítést
  • Telefont és tabletet
  • Fiatal szakemberekből álló, dinamikus, innovatív csapatot
  • Élvezetet, amit márkáink hangulata áraszt és jókedvű munkavégzést
  • Kihívásokkal teli nemzetközi munkakörnyezet

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • FMCG területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Budapest