www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 547 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • viszonteladó partnerek látogatása
  • márkaképviselet
  • új ügyfelek felkutatása
  • riportolás a piaci trendekről

Elvárások:

  • középfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • nyitottság új üzleti lehetőségekre
  • vevőközpontú szemlélet
  • gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • papír, írószer, nyomtatvány területén szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: területi képviselő!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő