www.cvonline.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Cégünk, a Foton Nyílászáró Szerkezeteket Gyártó és Forgalmazó Kft. (Link megjelenítése) 1995-ben alakult. Termékeinkkel Magyarországon az elsők között kínálunk olyan megoldásokat, amelyek Európában a legújabb fejlesztési irányzatoknak felelnek meg.
Sikeres termékcsaládunkat, a Foton ablakrendszert, Sopronban és Sárospatakon gyártjuk, ahol a legkorszerűbb számítógépes vezérlésű gépek biztosítják a precíz technológiát, munkatársaink felkészültsége pedig a legkiválóbb minőséget. Mindemellett cégünk lerakta az organikus szervezet alapköveit és ennek képviseletével és napi gyakorlásával áll fenn 21 éve a Fény-Melegség-Biztonság szellemében. Cégünk hisz a folyamatos innovációban és a piac fejlesztésében. A Foton Kft. a piacon jelenleg a 4-5. pozícióban van, középtávú cél az első 3-ba kerülés.

Az ideális jelölt értékesítési gyakorlattal rendelkezik elsősorban építőipari területen, nyílászárók és kiegészítő termékek forgalmazásában, másodsorban ehhez kapcsolódó projektek lebonyolításában.

Területi Képviselő munkatársakat keresünk Közép-Magyarországi (Pest, Komárom-Esztergom megye), Délnyugat-Magyarországi (Baranya, Somogy, Tolna és Fejér megye), illetve Ausztriai területre. Az ideális jelölt értékesítési gyakorlattal rendelkezik elsősorban építőipari területen, nyílászárók és kiegészítő termékek forgalmazásában, másodsorban ehhez kapcsolódó projektek lebonyolításában.

Feladatok:

  • Kivitelezői kapcsolatok kiépítése, fenntartása, projektmunkák felkutatása, és levezénylése
  • Intenzíven közreműködik a kisebb/nagyobb építőipari projektek megszerzésében, lebonyolításában
  • Irányítja és aktívan részt vesz területének értékesítési és ügyfélszolgálati tevékenységében
  • Folyamatosan figyeli a piaci igényeket és javaslatokat tesz a termékskála bővítésére
  • Kiemelt partnerekkel személyes kapcsolatot tart fenn, ügyeiket, kéréseiket folyamatosan figyelemmel kíséri és azok feldolgozását személyesen végzi
  • Értékesítési asszisztensét motiválja, munkáját támogatja
  • Vállalati alapelveket, célokat és folyamatokat szem előtt tartva látja el feladatait

Elvárások:

  • Mobilitás, rugalmasság
  • Piaci szereplők és azok igényeinek felderítése és kiszolgálása
  • Lendületes, célokat kitűző és elérő személyiség
  • Gyakorlott számítástechnikai ismeretek
  • Felsőfokú végzettség (szakirányú építőipari vagy kereskedelmi előnyt jelent)
  • Legalább 3 év értékesítési tapasztalat
  • középfokú német nyelvtudás (ausztriai területi képviselő pozíció esetén)

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes nyelvtudás (német, szlovák, román, angol, francia, olasz, szlovén, horvát, szerb)
  • Építőanyag kereskedelmi szakmai múlt
  • Projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Organikus szemlélettel és szervezetműködéssel kapcsolatos tapasztalati ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon és költségtérítés
  • Képzések és továbbképzések

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk fényképes pályázatát (motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőben "Területi Képviselő" Pályázatként" megjelölve.

Helyek Budapest
Baranya
Tolna
Somogy
Fejér
Komárom-Esztergom
Pest
Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német