www.cvonline.hu

Területi képviselő

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1028728

Könnyű- vegyipari területen értékesítést végző multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Termékportfóliók bemutatása
  • A cég termékeinek értékesítése és kiszállítása
  • Partnerek rendeléseinek fogadása, kezelése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció teljes körű ellátása
  • Munkaterületek folyamatos látogatása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Határozott, agilis személyiség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély és vezetési tapasztalat
  • Minimum 1 éves képviselő munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • A munkavégzés alatt gépjármű biztosítása
  • Rugalmas munkaidő
  • Hatékony back office
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Érd, Diósd, Martonvásár, Sóskút lakhely

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és lakhely megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Érd
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Pest