www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 504 napja lejárt

A Replant csoport által forgalmazott világszínvonalú gyógyászati segédeszközök jól ismertek mind a betegek, mind az egészségügyi szakemberek körében.
Nedves sebkezelő kötszereink hatékony megoldást kínálnak a legnehezebb klinikai esetek kezelése során is. Az örömteli gyógyulás után pedig egyéb kiegészítő termékeink segítik elő az egészségmegőrzést.

Orvoslátogató kollégáink már 16 éve dolgoznak azért, hogy a magyar orvosok és nővérek is megismerjék - és betegeik gyorsabb gyógyulása érdekében használják - az általunk kínált innovatív kötszereket.

Amennyiben Ön dolgozott már a sebkezelés bármely területén és kedvet érez magában egy sikeres új karrier felépítéséhez, akkor kérjük, hogy jelentkezzen az alábbi pozícióra:

Fejér, Hajdú-Bihar vagy Somogy megye területén.

A feladat rövid összefoglalása: vényköteles gyógyászati segédeszközök szakorvosok felé való bemutatása, a látogatott terület adminisztratív és gyakorlati menedzselése.

Amit kérünk:

  • felsőfokú egészségügyi végzettség (pl. eü. főiskola) és egészségügyi szakmai gyakorlat
  • alap anatómiai ismeretek
  • kiemelkedően jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • határozott fellépés
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • gépjármű-vezetői engedély (B típusú)
  • és gépjármű vezetési gyakorlat

Amit még figyelembe veszünk:

  • értékesítés területén szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Amit ajánlunk:

  • kiváló munkakörnyezet
  • fiatal, lendületes csapat
  • minden szükséges eszköz a hatékony munkavégzéshez
  • megegyezés szerinti fizetés

A jelentkezés módja: a megadott e-mail címre küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, amely tartalmazza a fizetési igényét is, valamint kérjük, hogy a motivációs levelében írjon arról is, hogy milyen tapasztalata vagy elméleti tudása van a sebkezelésről, esetleg külön említve a nedves sebkezelés eszközeit is!
Cégcsoportunkról a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat bővebben.

Helyek Somogy
Fejér
Hajdú-Bihar
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő