www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Inter Cars Hungária Kft.

Az Inter Cars 13 országban megtalálható, 300-nál is több telephellyel rendelkező, Közép-Kelet-Európa vezető alkatrész forgalmazója

területi képviselőt

keres Budapest, Farngepán utcai telephelyére.

Feladatok:

  • A területhez tartozó meglévő és új ügyfelek rendszeres látogatása
  • Ajánlatok készítése az ügyfelek számára
  • Ügyfelek által jelzett problémák kivizsgálása, megoldási javaslatok előterjesztése
  • CRM rendszerben történő riportálások naprakészen tartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 év autós szakmában eltöltött szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és határozottság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges gépjármű, Samsung tablet, Samsung okos mobiltelefon
  • Fejlődési lehetőség
  • Külső- és belsőképzések
  • Európa legnagyobb autóalkatrész kereskedelmi cégénél való hosszú távú, biztos munkahely

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el a megadott email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő