www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

(Optikalátogató)

Feladatok:

  • Szemüveglencsék értékesítése optikák számára,

  • Új vevők felkutatása,

  • Folyamatos kapcsolattartás partnerekkel,

  • Értékesítési volumen növelése,

  • Akciók, promóciók szervezése.

Elvárások:

  • Területi képviselő pozícióban szerzett minimum 1 év tapasztalat,

  • Optikai piac ismerete ELENGEDHETETLEN,

  • Látszerész végzetség előny,

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás előny,

  • Kiváló kommunikációs képesség,

  • Határozott, magabiztos fellépés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,

  • Céges autó,

  • Telefon, laptop

    Munkavégzés helye:

    Észak-kelet Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő