www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 521 napja lejárt

Az Agrárközösség csapatába,

Területi Képviselő

kollégákat keresünk!

(Budapest, Kecskemét, Kalocsa, Hódmezővásárhely)

Az Agrárközösség a folyamatos, töretlen fejlődés eredményeképpen ismét új kollégákat keres. Ha szeretnél te is a magyar mezőgazdasági tanácsadói piac egyik vezető szereplőjénél dolgozni, akkor köztünk a helyed!

Munkatársunk feladatai:

  • Új ügyfelek toborzása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfél tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • Adminisztratív, szervezési feladatok ellátása és folyamatos tanulás, fejlődés!

Akit keresünk:

Mezőgazdasági ismeretekkel rendelkezik, határozott, ambíciózus, ügyfélközpontú személyiség, aki jó kommunikációs képességű, jó fellépésű és van szolgáltatás értékesítési tapasztalata, tudja, mit jelent az ügyfélkiszolgálás és megtalálja a hangot minden ügyféllel.

Elvárt iskolai végzettség: Középfokú, mezőgazdasági diploma előny

Elvárt nyelvtudás: nincs

Elvárjuk viszont, hogy új kollégánk tudjon és akarjon dolgozni!

Előnyt jelent: mezőgazdasági kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, összetartó, jó hangulatú, motivált csapat!
  • Változatos feladatok, eredményes munkavégzésért megbecsülés és elismerés
  • Kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye: Budapest, Kecskemét, Kalocsa, Hódmezővásárhely

Munkába állás ideje: 2016. februártól folyamatos

Fényképes önéletrajzukat kérjük 2016.02.15-ig küldjék el az alábbi e-mail címre.

Link megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Csongrád
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő