www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 448 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

(BUD 286)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétel
  • A cég termékeinek bemutatása és értékesítése
  • Kapcsolattartás az új és meglevő ügyfelekkel
  • Növekedési lehetőségek feltárása, marketing, akció tervek kidolgozása
  • Munkájával összefüggő dokumentáció

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat (papír-,írószer értékesítésében szerezett tapasztalat előny)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés, proaktivitás
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete, CRM rendszer ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány és saját személygépkocsi, utazási hajlandóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat
  • Céges telefon és laptop
  • Folyamatos oktatások, magas fokú szakmai támogatás
  • Alapfizetés és kiemelkedő bónusz rendszer

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest (országos vevőlátogatással)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014