www.cvonline.hu

Területi képviselő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1005658

munkatársat keresünk.
Feladatok:
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Termékportfóliók bemutatása
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Partnerek rendeléseinek fogadása, kezelése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció teljes körű ellátása
  • Munkaterületek folyamatos látogatása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Jó tárgyalási készség
  • Jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Határozott, agilis személyiség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Internet hozzáférés

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Előnyök:
  • Saját autó
  • Érvényes egészségügyi kis könyv

Egyéb kapcsolati információk:
  • A munkavégzés helye a Dél-dunántúli régió illetve Közép Magyarország.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és lakhely megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése