www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 463 napja lejárt

Cégünk Sales Force üzletága területi képviselő csapattal dolgozik országosan a multinacionális (Auchan, Interspar, Spar) és a hazai láncokban (CBA, Coop , Reál) Megbízóink ismert FMCG márkáit  képviseljük a multinacionális és hazai hálózatok boltjaiban. Folyamatosan bővülő üzletág erősítéséhez keresünk élelmiszeripari termékek értékesítésében jártas munkatársakat területi képviselő pozícióba országos szinten.

Feladatok:

  • Túraterv szerinti boltlátogatás a magyar és multinacionális hálózatokban
  • Rendelések, javaslatok termék kihelyezések kezelése
  • Trade marketing jellegű felmérések
  • Vevőgondozás, kapcsolattartás
  • Területi probléma kezelés
  • Régiós központokban készletek kezelése

Elvárások:

  • Legalább 3-4 éves képviselői pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum érettségi
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Proaktív, következetes munkavégzés
  • Alkalmazkodó, de céltudatos személyiség
  • Önállóság, gazdaszellem a terület kezelését illetően
  • Jogosítvány, balesetmentes vezetői gyakorlat

Előny:

  • Meglévő kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítményorientált jövedelem (fix + bónusz)
  • Alkalmazotti státusz
  • Modern informatikai háttér (PDA, mobil nyomtató)
  • Mobiltelefon
  • Céges autó
  • Képzések
  • Lendületes csapatmunka, profi szakmai vezetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Nyugat-Magyarország
  • Közép-Magyarország
  • Észak Magyarország
  • Dél - Dunántúl
  • Észak - Dunántúl
  • Dél Magyarország
  • Kelet Magyarország

Kérjük, segítse munkánkat és az e-mailben tüntesse fel lakóhelyét.

Munkaidő:

Alkalmazott, teljes munkaidőben

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola