www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ VEZETŐ

  • A hirdetés 662 napja lejárt

A Beorol vezető kéziszerszám gyártó és forgalmazó vállalkozás Délkelet Európában, több mint 18 éves piaci jelenléttel állandó növekedéssel és bővüléssel. Odaadó munkatársaink és a termékpaletta folyamatos szélesítésének köszönhetően sikerült vezető pozíciót elérnünk Délkelet Európa piacán. Leányvállalataink jelen vannak Bosznia és Hercegovinában, Magyarországon, Macedóniában, Montenegróban és az Egyesült Arab Emirátusokban. Közel Kelettől Dél Amerikáig több mint 50 országba szállítjuk termékeinket. Büszkék vagyunk az elért sikereinkre és ezzel összhangban új lelkes munkatársakat keresünk a további bővülés érdekében.

A magyarországi tevékenységünk bővülése miatt új alkalmazottakat keresünk. Ha érdekelt az állandó tanulásra és szakképzésre, kemény munkára, a partnerekkel való foglalkozásra - akkor jelentkezzen a következő állásra:

TERÜLETI KÉPVISELŐK VEZETŐJE

MAGYARORSZÁG TERÜLETÉRE

A jelentkezés feltételei:

Középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
MS Office, elsősorban Excel magas szintű ismerete
Legalább 5 év terepen töltött értékesítési gyakorlat
Legalább 3 éves csapatvezetési tapasztalat
Napi fogyasztási cikkek értékesítésében szerzett gyakorlat jelentős előnyt jelent
"B" kategóriás vezetői jogosítvány és vezetési gyakorlat
Aktív angol nyelv magabiztos használata, szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

Szakmai továbbképzés a termelői és értékesítési programunkhoz
Meghatározott értékesítési rendszer
Szakmai továbbképzés az értékesítés és vezetés területén
Állandó munkaviszony és előrelépés lehetősége
Professzionális munkafeltételek és támogatások a munkavégzéshez
Egyéb juttatások a teljesítmény alapján
Fejlődés egy dinamikus csapatban
Ösztönző bónuszok
Egyéb külföldi piacokon való munkavégzés lehetősége

Amit elvárunk a sikeres jelöltektől:

Állandó továbbképzésre és tanulásra való hajlandóság
Konkrét eredményeket az előző munkahelyeken - mint sikerességi mutatót
Türelmet  és professzionális kommunikációt a munka során - egyaránt az ügyfelekkel és a Beorol munkatársaival
Egészséges ambíciót és csapatmunkára való készséget
Hajlandóságot kiképzésre és csapatvezetésre
Energikusságot és kezdeményező készséget
Megbízhatóságot a munkafeladatok végzésében
Ajánlóleveleket, referenciákat

Amennyiben eleget tesz a felsorolt feltételeknek, kérjük, pályázatát - fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levélét küldje el „TERÜLETI KÉPVISELŐ VEZETŐ” jeligével a lenti címre.
A jelentkezések beérkezési határideje 2016. február 25.

Csak a szűkebb körbe bejutókat értesítjük.

Beorol Hu Kft

1172 Budapest, Cinkotai út 32,
Magyarország
website: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol