www.cvonline.hu

Területi képviselő Vas megye területére

Régió:

Vas

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 759085
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal két évtizedes üzleti múlttal rendelkező, kiemelkedő minőségű termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó cég, termékértékesítő cégreferenst keres Vas megye területére.

Feladatok:

  • Könyv és újság termék értékesítése

Elvárások:

  • Lakhely a megjelölt területen
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret ( Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Folyamatos tanulás és fejlődési lehetőség
  • Jó szervező-, és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Pedagógus diploma

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Céges autó, céges telefon
  • Rendszeres képzés

Jelentkezését fényképes önéletrajz formájában küldheti el nekünk, a regisztrációt követően, a Link megjelenítése weboldalra.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.