Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Területi képviselő Vas és Zala megye

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2014.07.01.
Hirdetés azonosító: 397503
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Jelenleg az alábbi partnercégünk megbízásából keresünk új kollégát:A Graph-Art Kft. 1992-ben grafikai stúdióként alakult. A 2000. évben a Graph-Arthoz kapcsolt Graph-Ker Kft. kereskedelmi vállalkozás révén országos terjesztőhálózatot üzemeltet, mely révén termékeit közvetlenül értékesíti. Az azóta is folyamatosan bővülő vállalkozás mára az eredetiben készülő gyermekkiadványok tekintetében Magyarország piacvezető kiadójává vált. Az új munkatársat létszámbővítés miatt, az alábbi feltételekkel keressük Vas és Zala megye területére:

Feladat leírás:

  • Gyermek újságok és könyvek értékesítése Vas és Zala megye területén

  • Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív személyiség
  • Kiváló kapcsolatteremtó és kommunikációs képesség

  • Előnyt jelent:
  • Értékesítés területén szerezett gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség
  • Pedagógus diploma
  • Amit kínálunk:
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Céges autó
  • Anyagi megbecsülés
  • Jelentkezését fényképes önéletrajz formájában küldheti el nekünk a www.humancentrum.hu weboldalon, regisztrációt követően!

    További információ, JELENTKEZÉS

    Kategória
    Kereskedelem / Értékesítés

    x

    Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

    Visszajelzés küldése