www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ (ÜZLETKÖTŐ)

  • A hirdetés 425 napja lejárt

Vecsési székhelyű,  20 éve piacon lévő, GASTRO és retail szegmensben, gyorsfagyasztott termékeket, szárazárut és tejterméket  forgalmazó cég

TERÜLETI KÉPVISELŐ (ÜZLETKÖTŐ) –t

keres.

Feladatok:

  • Kapcsolatok erősítése és a forgalom növelése a már meglévő ügyfélkörnél,
  • Innovatív termékcsoport (tej+szárazáru+pékáru+friss hús) értékesítése
  • Új potenciális ügyfelek megkeresése,
  • Ajánlatok készítése, szerződések megkötése.

Elvárások:

  • GASTRO területen szerzett 3-5 éves értékesítési tapasztalat,
  • Kiváló értékesítési adottságok,
  • Középfokú végzettség, felsőfokú előny,
  • Eredmény- és ügyfél orientáltság,
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete (Office, Internet)
  • B kat. jogosítvány, vezetési gyakorlat, helyismeret,
  • Önálló, dinamikus személyiség,
  • Nagyon jó kapcsolatteremtő, szervezési, tárgyalási és kommunikációs készségek.

Amit kínálunk:

  • Céges autó, mobiltelefon.

Ha szeretne egy családias, multi szemlélettől mentes céghez tartozni,  és megfelel az elvárásoknak, bérigény megjelölésével szakmai önéletrajzát küldje 2015.11.25-ig az alábbi e-mai címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő