www.cvonline.hu

Területi képviselő - üzletkötő

  • A hirdetés 935 napja lejárt

munkatársakat keresünk Magyarország alábbi földrajzi területeire:

Budapest és Pest-megye, Nógrád-megye, Hajdu-Bihar és Békés-megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Szabolcs-Szatmár megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye és Heves Megye, Somogy és Tolna megye, Baranya és Zala megye.

Az Eurotrade Kft. országos területi képviselői hálózatának bővítése érdekében, haszongépjármű alkatrész, gumiabroncs illetve haszongépjármű értékesítői-, üzletkötői tapasztalatokkal rendelkező kollégákat keresünk.

Az Eurotrade Kft. 25 éve működő a legnagyobb magyarországi független új és használt nagy haszonjármű értékesítő vállalkozása, amely a válság alatt is több mint 350-400 nehéz tehergépjárművet, ill. építőipari gépet értékesített évente. Alkatrész és gumiabroncs üzletágunk szakmai kapacitásának bővítése érdekében keresünk az üzletkötői szakmában jártas kollégát, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:

  • Az Eurotrade Kft. által képviselt és forgalmazott termékek (elsősorban haszongépjármű alkatrészek, gumiabroncsok valamint társaságunk által forgalmazott további termékek és szolgáltatások) értékesítése, a területi képviselő- üzletkötő által képviselt régióban
  • Hosszú távú munkakapcsolatok kiépítése a partnerekkel
  • Új disztribúciós lehetőségek keresése
  • Az alkatrész és gumiabroncs érkékesítés dinamikus növelése

Követelmények:

  • Műszaki illetve középfokú végzettség
  • Üzletkötői, területi képviselői szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Aktív, releváns piac és terület ismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés,
  • Dinamikus, kreatív személyiség, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Feddhetetlen szakmai előélet
  • Saját tulajdonú gépjármű megléte

Előnyt jelent:

  • Haszonjármű értékesítési területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Angol, német vagy szlovák nyelv tárgyalás szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Teljesítményarányos jutalék és mozgó bér a területi képviselői érdekeltségi rendszer alapján
  • Mobiltelefon, laptop, mobil internet
  • Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú, nemzetközileg terjeszkedő szervezetnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Próbaidő leteltét követően üzletkötői jármű

Munkavégzés helye:
A jelentkező piaci környezetét, valamint lakhelyét alapul véve a közösen meghatározott régió területe.

Munkaidő:
Kötetlen.

Pályázat:
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Bővebb információ a társaságról, tevékenységéről: Link megjelenítése

Kőrösi István
Tel.: +36 20/312-8612

Helyek Zala
Baranya
Tolna
Somogy
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Békés
Hajdú-Bihar
Nógrád
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő