Dinamikusan fejlődő stabil hátterű megbízónk részére keresünk munkatársat

TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÜZLETKÖTŐ

 (HF 9-6828)

pozícióba.

Feladatok

  • Benzinkút hálózat bővítése, új ügyfelek felkutatása,
  • Üzemanyag és kenőanyag értékesítése,
  • Értékesítési szerződések letárgyalása, nyomon követése,
  • Vevőlátogatás, meglévő partnerek kezelése.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (vagy erős elkötelezettség a műszaki terület iránt),
  • Értékesítési tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Önálló, fiatalos, dinamikus munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány vezetői tapasztalattal,
  • Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, szolgálati autó, laptop, telefon,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Versenyképes termékkínálat.

Egyéb

  • Célterület: Vas megye, Zala megye, Győr-Moson-Sopron megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét kérjük, küldje a „HF 9-6828"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése