Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Területi Képviselö / Üzletkötő (Dél-Magyarország)

MC-Bauchemie Építõanyagipari Kft.
Hozzáadva 2012.04.11.
Hirdetés azonosító: 392024
lejárt

Jelentkezzen hozzánk – Karrier az értékesítésben!

Ön egy olyan értékesítő aki a kihívásokat keresi? Sikeresen tud értékesíteni komplex műszaki megoldásokat?
Vagy Ön olyan kezdő munkavállaló, aki elhivatottságot érezne az értékesítés iránt?

Akkor Ön egy lehetséges jelölt az MC magyarországi csapatának bővítésére, az alábbi pozícióra,

Területi Képviselö / Üzletkötő
(Dél-Magyarország)

Az MC intelligens rendszermegoldásokat kínál új építmények megvalósításához illetve felújításához, védelméhez. Családi tulajdonú, németországi központú cégünk több mint 1900 alkalmazottat foglalkoztat a világ közel 30 országában, ezáltal a meghatározó piaci szereplők közé tartozik.

Magyarországon 18 éve sikeresen forgalmazzuk termékeinket, Veszprém melletti gyárunkkal és budapesti értékesítési központtal.
Jelenleg is sikeresen növekednünk és nyereségesen működnünk, ezért is keresünk új munkatársakat.

Feladatai
•    önálló kapcsolattartás tervezőkkel, kivitelezőkkel és beruházókkal
•    új ügyfelek felkutatása
•    részletes szakmai tanácsadás ügyfeleink részére
•    közvetlen értékesítési felelősség
•    szakmai rendezvényeken való aktív résztvétel

Elvárásaink
•    műszaki vagy kereskedelmi végzettség
•    tapasztalat komplex termékek értékesítésében (építőipari előny)
•    német és/vagy angol nyelv ismerete elengedhetetlen
•    cél-, ill. eredményorientált munkavégzés
•    lelkes és határozott személyiség az értékesítési szakma szeretetével
•    dél-magyarországi lakhely

Ajánlatunk
•    versenyképes, eredmény orientált fizetés
•    alapos betanítás és oktatás Magyarországon és Németországban
•    közreműködés egy fiatalos és innovatív csapatban

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát magyarul és németül/angolul, ill. a diploma másolatát az alábbi címre.

MC-Bauchemie Kft.
Hengermalom u 47/A
H-1117 Budapest
www.mc-bauchemie.hu

Munkavégzés helye:
Dél-Magyarország
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés, Műszaki / Mérnök
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Békés, Somogy, Baranya, Tolna, ... Bács-Kiskun, Csongrád

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése