www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÜZLETKÖTŐ – BUDAPEST, PEST MEGYE

  • Az állásajánlat lejárt.

Budapesti székhelyű, ragasztás technikával foglakozó kereskedelmi cég, teljes munkaidőben, határozatlan időre keres:

TERÜLETI KÉPVISELŐT, ÜZLETKÖTŐT,

Budapest, Pest megye területére.

Feladatok:

  • Meglévő partnerek látogatása és kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkutatása és kapcsolatok kiépítése
  • Tárgyalások lebonyolítása és üzletkötés

Elvárások:

  • Érettségi
  • Jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (építőipar, járműipar, egyéb ipari vagy kereskedelmi kapcsolatok)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs- és prezentációs készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Ragasztóanyagok ismerete
  • Magabiztos, céltudatos, sikerorientált alkat

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény orientált jövedelem
  • Munkaeszközök, munkacéllal cégautó használat
  • Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég, előrelépési lehetőség

Szakmai önéletrajzát és motivációs levelét várjuk 2016 december 8.-ig a következő e-mail címre!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest