www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ - TOLNA MEGYE

  • A hirdetés 1303 napja lejárt

A Replant Csoport számára orvoslátogatói szolgáltatást nyújtó AMY Medical Kft.

 TERÜLETI KÉPVISELŐT

keres

 TOLNA megyére és környékére

A feladat:

  • a Replant Csoport inkontinencia üzletágában forgalmazott termékek (pelenkák, betétek, egyéb ápolási termékek) szakorvosok és háziorvosok felé történő bemutatása,
  • a látogatott terület adminisztratív és gyakorlati menedzselése

Követelmények:

  • értékesítés területén szerzett több éves gyakorlat, kiemelkedően jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • határozott fellépés,
  • jó szervező- és problémamegoldó készség,
  • felhasználói szintű számítógép-alkalmazási ismeretek (MS Office),
  • gépjármű-vezetői engedély (B típusú), és gépjármű vezetési gyakorlat

Előny: közép-, vagy felsőfokú egészségügyi végzettség

Amit ajánlunk: kiváló munkakörnyezet, fiatal, lendületes csapat, megegyezés szerinti fizetés.

Fényképes szakmai önéletrajzát valamint fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét „Orvoslátogató” jeligére várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Somogy
Baranya
Bács-Kiskun
Fejér
Tolna
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő