www.cvonline.hu

Területi képviselő, termékfelelős

  • A hirdetés tegnap lejárt

A hazai fogtechnikai kereskedelmi piacon több mint 25 éve működő és piacvezető kisvállalkozás vagyunk. A tradicionális, családias értékek mellett a 21. századi innováció éllovasává is váltunk a fogászati CAD/CAM szakértőjeként.
Csatlakozz hozzánk te is, hogy nyitott és kreatív gondolkodásmódoddal, innovatív ötleteiddel tovább fejlődhessünk és megtarthassuk piacvezető helyünket.

A Dental-Trade Fogászati Kereskedelmi Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • kapcsolattartás a vevőkkel, új ügyfelek felkutatása
  • árajánlatok készítése, rendelések felvétele
  • készletgazdálkodás, beszerzések intézése
  • képviselt márkák reprezentálása, promótálása, szakmai koorindálása
  • terméktámogatás biztosítása
  • kurzusok, oktatások, szakmai rendezvények szervezés
  • kiállításokon való aktív részvétel
  • szakmai fordítások ellenőrzése, szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fogtechnikai / fogászati ismeretek
  • angol nyelv tárgyalóképes használata
  • értékesítési / kereskedelmi tapasztalat és / vagy látásmód
  • képesség és hajlandóság a CAD/CAM szoftverek használatának elsajátítására
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • számítástechnikai ismeretek: MS Office, integrált vállalatirányítási rendszer
  • legyen B kategóriás jogosítványod, az autót mi biztosítjuk
  • tudj csapatban is, de önállóan is dolgozni
  • bírd a stresszt, légy fiatalos, dinamikus és rugalmas

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • legalább 3 éves munkatapasztalat fogtechnikusként, fogászati kereskedőként
  • fogászati CAD/CAM rendszerek ismerete, gyakorlott használata
  • német, szlovák, vagy román nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • változatos és rugalmas munkavégzés
  • fiatalos csapat, családias légkör
  • piacvezető, prémium márkák reprezentálása
  • fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések
  • versenyképes jövedelem: fix bér + jutalék
  • cégautó, céges telefon, laptop
  • 8 órás, teljes állásos munkakör Budapesten

Munkavégzés helye:
Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem > Területi képviselő
Marketing / Reklám / Média / PR > Termékmenedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol