www.cvonline.hu

Területi képviselő Szeged

  • A hirdetés 139 napja lejárt

A világ egyik vezető édesség, élelmiszer és állateledel gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Területi képviselő

Leendő munkatársunk feladatai:

  • meghatározott üzletek és vevőközpontok rendszeres látogatása
  • a termékekpolci elérhetőségének biztosításaa területhez tartozó üzletekben
  • a disztribúció folyamatos fejlesztése, a boltállomány potenciáljának maximális kiaknázása
  • a termékek optimális piaci megjelenésének biztosítása
  • a termékek elvárt választékban, ajánlott fogyasztói áron történő kihelyezésének biztosítása
  • akciók szervezése és lebonyolítása
  • kapcsolattartás nagykereskedelmi egységekkel
  • új termékek bemutatása és speciális ajánlatok hatékony véghezvitele

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves releváns tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai képzések, szolgálati gépkocsi, mobiltelefon

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/252-1411 telefonszámon érdeklődhet!

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb