www.cvonline.hu

Területi képviselő / Szaktanácsadó

  • A hirdetés 1087 napja lejárt

A mezőgazdaság területén tevékenykedő cégünk számára keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:

Területi képviselő/Szaktanácsadó

Feladatok:

  • partneri hálózat kiépítése
  • kapcsolattartás
  • értékesítés
  • szaktanácsadás
  • kísérletek beállítása, megfigyelése

Elvárások:

  • AGRÁR FELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉG (NÖVÉNYTERMESZTÉS, NÖVÉNYVÉDELEM)
  • középfokú nyelvtudás
  • LEGALÁBB 2 ÉVES SZAKMAI TAPASZTALAT
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (World, Excel)
  • megbízhatóság, pontosság, önállóság

Amit kínálunk:

  • gépjármű, laptop, mobiltelefon
  • versenyképes fizetés (alap+mozgó bér)
  • hosszú távú munkalehetőség

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk (csak a személyes elbeszélgetésre behívott jelentkezőket áll módunkban értesíteni).

Helyek Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Zala
Vas
Veszprém
Somogy
Tolna
Baranya
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges