www.cvonline.hu
Területi képviselő (Somogy, Zala megye)
Trenkwalder Kft
Régió: Zala
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.12.18.
Hirdetés azonosító: 997363
lejárt

Partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör, partnerek rendszeres látogatása
  • Új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek szerzése
  • Területi értékesítési tervszámok tervezése és teljesítése
  • Különböző értékesítési csatornák összefogása, partnerkapcsolatok fejlesztése (szakkereskedések, beruházók, tervezők, szakemberek)
  • Ügyféladatbázis naprakészen tartása
  • Jelentés a kereskedelmi vezető felé

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi, területi képviselői munkakörben szerzett Ideálisan 2-6 év tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel kezelés, az alapvető függvények ismerete, magabiztos használata)
  • Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd
  • Magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási készség
  • Magas munkabírás és stressz-tűrő képesség
  • Szervezett, önálló, precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás

Előny:

  • Jártasság műszaki termékek értékesítésében, műszaki szaktanácsadás területén
  • Építőipari termékek piacán szerzett szakmai háttér előnynek számít

Amit nyújtunk:

  • Stabil nemzetközi háttér, erős marketingtámogatás
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat
  • Vonzó fizetési csomag és juttatások
  • Vállalati autó, laptop és mobiltelefon

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.