www.cvonline.hu

Területi Képviselő - RX gyógyszerek - Hobbiállat divízió

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1097284

Kutatás-orientált és innovatív szemléletmódjáról híres gyógyszeripari partnerünk állat-egészségügyi területére keresünk területi képviselő kollégát.

Feladatok:

- állatorvosokkal, patikákkal, kisállat-kereskedésekkel való kapcsolattartás
- a cég RX gyógyszereinek értékesítése
- országos szintű kapcsolati rendszer kiépítése, ápolása
- meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
- új partnerkapcsolat kiépítése
- ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése
- CRM rendszer használata
- marketing feladatok
- presales tanácsadás

Elvárások:

- állatorvosi végzettség
- minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- field sales tapasztalat
- kisállat, hobbiállat, társállat terület ismerete
- állat-egészségügyi termékekkel,prémium állateledellel való előzetes tapasztalat
- magabiztos angol nyelvtudás
- magabiztos PC használat
- jó kommunikációs készség
- nyitott személyiség
- ügyfélközpontúság
- pro-aktív személyiség

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- cafeteria
- bónusz
- laptop, telefon, autó
- etikus, innovatív cég
- családias csapat
- stabil, világhírű gyógyszercég

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján