www.cvonline.hu
Területi képviselő (Referenciaszám: PJ2683)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.02.05.
Jelentkezési határidő: 2014.03.26.
Hirdetés azonosító: 749504
lejárt

Tehergépjármű abroncs kereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

TERÜLETI KÉPVISELŐ
(Műszaki tanácsadó)

Feladatok:
- Aktív, passzív és potenciális ügyfelek felkeresése
- Műszaki tanácsadás
- Flotta felmérés
- Gumiabroncs értékesítés

Elvárások:
- Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
- Értékesítői attitűd
- Műszaki érdeklődés
- Jó kommunikációs készség
- Proaktivitás, önállóság
- Vevőközpontúság
- B kategóriás vezetői engedély

Előny:
- Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
- Győr-Moson-Sopron megye és Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- Céges gépjármű, mobiltelefon, laptop
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, csatolva küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.