www.cvonline.hu

Területi képviselő (patikalátogató)

  • A hirdetés 829 napja lejárt

1 főt keresünk

területi képviselőt (patikalátogatói)

munkakörbe

Tolna-, Baranya-, Somogy megye területére

Feladata:

  • a cég gyógyhatású készítményeinek, természetes alapú étrend-kiegészítőinek és kozmetikumainak bemutatása
  • új termékek bevezetése
  • megrendelések felvétele a patikai  és gyógynövény-szaküzleti viszonteladók körében
  • értékesítési terv teljesítése, konkurenciafigyelés
  • jelentések készítése

Az ideális jelölt:

  • megbízható, önmotivált, asszertív érdekérvényesítő
  • kiváló üzleti érzékkel és kommunikációs képességgel bír
  • intelligens, energikus és terhelhető
  • stratégiai és vevőorientált gondolkodásmódú
  • rendelkezik hasonló területen szerzett tapasztalatokkal
  • legalább középfokú szakirányú végzettségű (kommunikációs, vagy kereskedelmi, vagy egészségügyi)
  • számítógép és tablet kezelésében jártas
  • vállalkozói igazolvánnyal rendelkezik
  • B kategóriás  vezetői engedéllyel és vezetési gyakorlattal rendelkezik
  • megbízható, gyors  problémamegoldó képességgel bír

Előnyt jelent:

  • gyógytermékek, étrend-kiegészítők, kozmetikumok értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • helyismeret a megjelölt földrajzi területen és piaci szegmensben

Fényképes önéletrajzokat a következő címre várjuk.

Helyek Baranya
Somogy
Tolna
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó