Területi képviselő orvosi képalkotó diagnosztikai szakterületen

  • A hirdetés 709 napja lejárt

Partnerünk a világ egyik legmeghatározóbb szereplőjét képviseli Magyarországon az  orvosi képalkotó diagnosztikai szakterületen.

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik dinamikusak, teljesítményorientált a hozzáállásuk, fejlett a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességük, nem ijednek meg a rendszeres utazástól és önálló munkavégzéstől.

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott képalkotó diagnosztikai eszközök bemutatása, értékesítése továbbá a felhasználók részére igény szerinti szakmai, műszaki támogatás nyújtása
  • Kapcsolattartás orvosokkal és intézményi döntéshozókkal Magyarország egész területén
  • Aktív részvétel a továbbképzéseken, konferenciákon.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – orvosi, műszaki végzettség előny
  • Értékesítésben, tanácsadásban szerzett tapasztalat – egészségügyben szerzett tapasztalat előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Orvoslátogatói munkakörben szerzett tapasztaltat előnyt jelent – főkét szülészet, nőgyógyászat, kardiológia, reumatológia szakterületen

Amit kínálnak:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Munkavégzéshez szolgálati autó
  • Informatikai háttér, telefon

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette a figyelmét, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát magyar illetve angol nyelven valamint motivációs levelét bérigényének megjelölésével az alábbi e-mail címre!