www.cvonline.hu
Területi képviselő - optometrista (Bp. és Közép-Mo.)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.09.
Jelentkezési határidő: 2015.07.10.
Hirdetés azonosító: 923226
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, hazánkban is piacvezető Partnercégünk megbízásából keresünk új kollégát a következő pozícióba:

A pozícióhoz tartozó főbb felelősségi körök:
- a vállalat által forgalmazott termékek és technológiák értékesítése
- új és meglévő partnerek látogatása, kapcsolattartás, szaktanácsadás
- kiállítások, rendezvények, előadások szervezése, azokon való részvétel
- új üzleti lehetőségek felkutatása
- adminisztrációs feladatok elvégzése

Követelmények
Az ideális pályázó a következőkkel jellemezhető:
-optometrista végzettség és gyakorlat
-értékesítés területén szerzett tapasztalat
-gépjárművezetői gyakorlat
-felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-önálló döntéshozatali képesség
-kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
-kreativitás, elhivatottság

Előny:
- angol nyelvtudás
- azonos területen szerzett tapasztalat

Megbízónk stabil vállalati hátteret, kellemes, családias irodai és munkakörnyezetet, változatos munkakört biztosít. A sikeres pályázó megfelelő technikai háttérre, folyamatos továbbképzésekre és versenyképes, teljesítményarányos juttatási csomagra számíthat.