Területi képviselő (Nógrád, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén és Jász-Nagykun-Szolnok megye)

  • A hirdetés 588 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, élelmiszer-kereskedelmi vállalat, a cég termékeinek értékesítésére szakmailag felkészült munkatársakat keres

Nógrád, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén és Jász-Nagykun Szolnok megye területére.

Területi képviselő

Feladatok:

  • Élelmiszeripari termékek értékesítése, azok disztribúciójának fejlesztése
  • Belső kapcsolattartás a vállalkozás részlegeivel (logisztika, rendelésfelvétel)
  • Partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása és megnyerése, partnerlátogatás, piacbővítés
  • A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
  • A cég hatékony képviselete
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Belföldi partnerekkel írásban és szóban történő kapcsolattartás
  • Megrendelések, árajánlatok bekérése, készítése.

Elvárások:

  • Pék-cukrászat,  Ho.Re.Ca, fagylat területi értékesítésben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány, legalább 1 év vezetési tapasztalat)
  • alapvető Microsoft Office programok ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

  • Kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Ho.Re.Ca. vevőismeret
  • Kereskedelmi / Pék / Szakács / Cukrász végzettség
  • Értékesítési folyamatok ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • Jó csapatszellem
  • Versenyképes alapfizetés, negyedéves bónusz elszámolás, cafeteria
  • Szolgálati személygépkocsi,
  • Mobil telefon
  • Teljes munkaidős, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • Lendületes fiatalos értékesítési csapat
  • Stabil középvállalti háttér

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Nógrád
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő