www.cvonline.hu

Területi képviselő / Nagykereskedelmi Üzletkötő

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Győri székhelyű  Élelmiszer Nagykereskedelmi Vállalat, bővülő feladatainak magas színvonalú ellátására
GYŐR-MOSON-SOPRON  megye  területére

Területi képviselőt / Nagykereskedelmi Üzletkötőt

keres

Feladatok:

  • a meglévő viszonteladói hálózat támogatása, vevőkapcsolatok kialakítása és ápolása
  • új ügyfelek felkutatása, igények felmérése, szerződések előkészítése
  • árurendelések felvétele tableten,
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • minimum 1 éves területi képviselői gyakorlat
  • önállóság, rugalmasság, dinamizmus, jó kommunikációs készség
  • magas terhelhetőség és munkabírás
  • precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Word, Exel,  felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent a frissáru termékismeret.

Amit kínálunk:

  • megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • teljesítményarányos bérezés
  • céges autó, telefon

Munkavégzés helye:

  • Győr – Moson – Sopron megye

Jelentkezni a "Jelentkezés" gombon keresztül lehet, fizetési igény megjelentetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő