www.cvonline.hu

Területi képviselő (logisztikai szolgáltatás)

  • A hirdetés 1316 napja lejárt
51936-Területi képviselő (logisztikai szolgáltatás)Link megjelenítése">

Partnerünk egy világhírű, ismert logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat, amely napi szinten több száz millió raklapot, rekeszt és konténert biztosít az FMCG, autóipari, és élelmiszeripari partnerei számára.
Jelenleg a magyarországi leányvállalat értékesítési csapatának erősítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

területi képviselő (logisztikai szolgáltatás)

Feladatok:
  • potenciális vevők felkutatása, aktív kapcsolattartás a meglévő partnerekkel;
  • vevői igények felmérése, beazonosítása;
  • a kereskedelmi tevékenység adminisztrációja;
  • piaci változások felismerése, üzleti lehetőségek felkutatása, kapcsolati tőke gyarapítása;
  • versenytársak figyelemmel kísérése;
  • ajánlatok és szerződések előkészítése és elkészítése.
Elvárások:
  • Egyetemi/főiskolai végzettség;
  • Legalább 2-4 éves értékesítési területen, elsősorban B2B értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Supply chain/logisztika/nemzetközi kereskedelmi szervezetben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • FMCG terület ismerete;
  • Ügyfél és eredmény-orientált személyiség.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt a 51.936-os referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.