www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ (KÖZÉP-KELET-EURÓPA)

  • A hirdetés 897 napja lejárt

Boschung EJT Kft.

Boschung Elektronikai és Járműipari Termékeket

Gyártó és Forgalmazó Kft.

Dévaványa

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég

TERÜLETI KÉPVISELŐT (KÖZÉP-KELET-EURÓPA)

keres Dévaványára:

Elvárások:

  • Lezárt technikusi végzettség értékesítői vénával

        vagy

  • Kereskedelmi végzettség jó műszaki érzékkel
  • Nyelvtudás: magyar anyanyelv mellett jó német és/vagy angol (szóban, írásban)
  • Vezetői engedély: B, C, E
  • Magabiztos informatikai ismeretek (MS Office)
  • Utazási hajlandóság (munkaidő 50 %-ában)
  • Oktatási tapasztalat
  • Közbeszerzési ismeretek, - tapasztalatok, de minimum járműértékesítésben szerzett gyakorlat
  • Kommunális gépek és azokat használó cégek, szervezetek ismerete
  • Jó kommunikációs készségek, képességek
  • Meggyőző, határozott fellépés
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő

Feladatok:

  • Ajánlatok kidolgozása, különös tekintettel a specifikus elvárásokra
  • Pályázati kiírások figyelése, elemzése, feldolgozása
  • Gépbemutatók, kiállítások, vevőlátogatások szervezése, lebonyolítása
  • Gépbemutatók tartása a kereskedőkkel a végfelhasználóknál
  • Kereskedők értékesítési munkatársainak képzése
  • Demogépek koordinálása, nyomonkövetése
  • Gépbemutatókon a kereskedők támogatása
  • Vevőlátogatás (végfelhasználók)
  • Részvétel a termékfejlesztésben

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
  • Megállapodás szerinti bér.
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.