www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ / KISZÁLLÍTÓ

  • A hirdetés 969 napja lejárt

Magyarország legdinamikusabban fejlődő ebédszállító cége, a

Teletál Ételfutár

 munkatársakat keres Kecskemétre.

 Cégünk egyadagos ebéd készítésével és munkahelyre illetve házhoz szállításával foglalkozik.

Ételeink minőségét BENKE LACI bácsi, négyszeres olimpiai bajnok mesterszakács, mestercukrász garantálja!

Feladatok:

  • minőségi készételek, hidegkonyhai készítmények, menük értékesítése hetente megújuló étlapunkról
  • az értékesített termékek kiszállítása
  • ügyfélkör bővítés, piacépítés
  • folyamatos kapcsolattartás meglévő partnerekkel
  • napi elszámolás, adminisztráció

Elvárás:

  • középfokú végzettség
  • saját gépjármű
  • értékesítői, üzletkötői gyakorlat
  • ápolt külső, jó megjelenés, magabiztos fellépés,
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét, Bács-Kiskun megye
  • Heves megye – Gyöngyös
  • Hajdu-Bihar – Debrecen

Fényképes szakmai önéletrajzot kérünk az alábbi e-mail címre, a levél tárgyába kérjük beírni, hogy „Kecskemét”. Köszönjük!

Link megjelenítése" target="_blank"> Link megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Heves
Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő