www.cvonline.hu

Területi képviselő - key account manager

  • A hirdetés 529 napja lejárt

A Banif Plus Bank Zrt.

nemzetközi hátterű gépjármű finanszírozó

országos hálózatába

területi képviselő - key account manager

munkatársakat keres

Feladatok:

  • használtautó kereskedések felkutatása és a bank hálózatába történő bevonása
  • egyéb, fogyasztási hiteleket kínáló kereskedelmi partnerek felkutatása és akvizíciója
  • kapcsolattartás a bank már meglévő kereskedelmi partnereivel
  • tárgyalások lebonyolítása, partneri szerződések előkészítése
  • az együttműködés folyamatainak kialakítása a kereskedő partnerekkel illetve ezek koordinálása
  • a már meglévő partnerek maximális támogatása és kiszolgálása
  • a már meglévő partnerek teljesítményének folyamatos monitorozása
  • kapcsolattartás a központi hitelbírálati csapattal
  • heti / havi / adhoc jelentések, kimutatások készítése a fiókvezető számára

Amit elvárunk:

  • legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség valamint pénzügyi végzettség előnyt jelent)
  • a Microsoft Office rendszer megfelelő ismerete – gyakorlati alkalmazások
  • kiváló helyismeret az adott városban / megyében
  • BtoB típusú értékesítésben szerzett tapasztalat
  • magas szintű tárgyalástechnikai előképzettség
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • prezentációk készítésében illetve megtartásában szerzett tapasztalat

Kívánt jellemvonások:

  • célorientáltság
  • ügyfélorientált magatartás
  • szolgáltatatói attitűd
  • jó kapcsolatteremtő és meggyőző készség
  • nagy teherbírás
  • stressztűrő képesség
  • önálló munkavégzés

Ami előnyt jelent:

  • autókereskedésekkel, fogyasztási hitelt kínáló kereskedelmi partnerekkel meglévő aktív kapcsolat az adott városban / megyében
  • gépjármű-értékesítésben szerzett tapasztalat
  • pénzügyi vagy banki területen szerzett tapasztalat
  • autófinanszírozásban (hitel / lízing) szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • korszerű és barátságos munkahelyi környezet
  • alapbér és prémium valamint béren kívüli juttatások
  • személygépjármű-, mobiltelefon- és laptop használat a munkavégzéshez

Munkavégzés helye: Szeged, Pécs, Miskolc, Kecskemét, Győr, Szombathely, Debrecen illetve ezek vonzáskörzetei

Jelentkezés: fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Pécs
Kecskemét
Miskolc
Szeged
Győr
Debrecen
Szombathely
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő