Területi képviselő / Key Account Manager – automata üzletág JO-1407-290340

  • A hirdetés 1147 napja lejárt

Megbízónk multinacionális FMCG területen működő vállalat, mely az európai piac egyik kiemelkedő szereplője. Magyarországi csapatuk évek óta azon munkálkodik, hogy kiváló minőségű termékeik minél szélesebb körben szolgálják ki a fogyasztók igényeit. Sikeres, ütőképes értékesítői gárdával működő csapatuk további bővülése miatt most releváns területen sikeres, motivált munkatársat keresünk számukra az alábbi pozícióba:

Területi képviselő / Key Account Manager – automata üzletág

Feladatok:

  • Meglévő partnerek profitabilitásának és kondícióinak folyamatos felülvizsgálata, rendszeres kapcsolattartás, partnerek igényinek kezelése
  • A meglévő partneri kör mellett kiemelt fontosságú feladat további potenciális ügyfelek felkutatása, a szolgáltatás értékesítése
  • Ajánlatok elkészítése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • A céges projektekben való aktív részvétel, és azok támogatása értékesítési oldalról
  • Adminisztrációs tevékenység

Elvárás

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 év szolgáltatás értékesítési tapasztalat (ital automata, áru automata, étel automata, snack automata, virág automata, fotó automata, vízadagoló automata, egyéb vending gépek, automaták) kihelyezés, területen önálló munkakörben szerzett tapasztalat elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent a kiválasztásnál
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Kiemelkedő szervezési és együttműködési készség
  • Pozitív hozzáállás, kitartás
  • Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány

Kérjük, akkor küldje el jelentkezését, ha a fenti elvárások mindegyikének megfelel. Ellenkező esetben pályázatát kénytelenek vagyunk irrelevánsnak tekinteni.

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő