www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ (Kelet-Magyarország)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 970174

Dunántúli, neves nemzetközi hátterű vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Alapanyag beszerzés teljes körű koordinálása adott földrajzi régióból
  • Alapanyag beszerzési források folyamatos fejlesztése, új beszállítók felkutatása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Mennyiségi, minőségi és szállítási ártárgyalások lebonyolítása
  • Piaci folyamatok figyelemmel kísérése
  • Szerződéskötés, megkötött szerződések menedzselése

Elvárások

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Mezőgazdaságban szerzett kereskedelmi tapasztalat (gabona felvásárlás, takarmány, vagy növény védőszer forgalmazás és értékesítés)
  • Régiós (Kelet-Magyarország) agrárpiaci ismeretek
  • Gabonapiaci szereplőkkel (elsősorban termelőkkel) fennálló aktív kapcsolatrendszer
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati autó, mobiltelefon, laptop
  • Cafetéria
  • Bónusz

A munkavégzés helye

Dunántúl ill. Kelet-agyarország

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERÜLETI KÉPVISELŐ (Kelet-Magyarország), Dunántúl ill. Kelet-agyarország