www.cvonline.hu

Területi képviselő (Kelet-Magyarország)

  • Company_icon Szolvegy Kft
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 8 napja lett aktiválva

A szolnoki székhelyű Szolvegy Kft. vizes diszperziós ragasztók gyártásával foglalkozik, és évről-évre dinamikusan fejlődik.

Területi képviselőink és viszonteladóink segítségével a termékeink az ország nagy részén jelen vannak, márkanevünk jól ismert és elismert.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő vevőkkel, új vevők keresése
  • Konkurencia tevékenységének a figyelése
  • Szaktanácsadás, árukiszállítás, számlázás

 Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Piac- és termékismeret
  • Szolnoki vagy Szolnok környéki lakhely

 Amiért érdemes hozzánk csatlakoznia:

  • Kiváló, családias légkörben dolgozhat
  • Versenyképes fizetést adunk Cafateria-val kiegészítve
  • Prémium rendszert kínálunk a munkavállalóinknak
  • Hosszú távú megbízható munkahelyet biztosítunk
  • Leendő kollégánknak céges gépjárművet, laptopot és céges mobiltelefont biztosítunk

Pályázatokat a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű