www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ- K-MAGYARORSZÁG- Kód: 1234

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

Multinacionális, külföldi tulajdonú, iparágában piacvezető Partnerünk megbízásából:

Értékesítési csapata bővítésére: fiatalos lendületű értékesítőket keresünk!

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik a szokványos területi képviselői feladatokat kihívásnak érzik, akik egy piacvezető cég képviselőjeként szem előtt tartják, hogy a piacvezető pozíciót nehezebb megtartani, mint megszerezni!

Klasszikus területi értékesítői feladatok várják a megfelelő pályázókat, minimális papírmunkával, korszerű on-line CRM rendszer és háttér adminisztrációs támogatással, rendszeres és magas szintű továbbképzésekkel fűszerezve.

Megbízónk elvárásai:

  • Legalább 2 év - iparágtól független -B2B – értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, dinamizmus
  • Értékesítői attitűd

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nagyfokú önállóság
  • Home-office alapú munkavégzés, heti 1 budapesti iroda nappal
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben valóban úgy gondolja, hogy meg tud felelni a 'legjobb értékesítő' jelzésének, és hirdetésünk felkeltette az érdeklődését: várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát - a hirdetés ID/Kód- számának megjelölésével - az alábbi e-mail címen.